VELUX Blog

Автор Ігор Коляда, серп. 22, 2019
Теми: Усі, Поради

Власники приватних будинків часто вже під час проживання у будинку відчувають усі переваги мансардних вікон і прагнуть збільшити їх кількість для максимального комфорту, простору та освітлення.

Найчастіші питання по встановленню вікон в існуючу покрівлю:

  • Як врізати вікно в існуючий дах і чи витримає конструкція даху довстановлення вікна?;
  • Як поєднати вікно з покрівельним матеріалом?;
  • Як зробити надійно, на довгі роки експлуатації?

Врізати вікно в існуючий дах

Конструкція даху покликана захищати оселю від негоди та з цією метою має витримувати різноманітні навантаження, вага конструкції серед яких, займає досить незначну долю. Оскільки навантаження вітрові та снігові в кілька разів перевищують вагу навіть таких важких матеріалів, як натуральна черепиця (керамічна, або цементно-піскова). В деяких випадках може знадобитись адаптувати конструкцію несучих елементів, збільшивши або зменшивши відстань між кроквами.

Поєднати вікно з покрівельним матеріалом

Існування спеціальних з’єднувальних конструкцій, що складаються з металевих жолобів - комірів, які виготовляють виробники мансардних вікон з метою забезпечити встановлення у будь який дах. Профільований покрівельний матеріал є найрозповсюдженішим і для цього типу покрівлі є різноманітні варіанти, що враховують висоту хвилі та інші параметри. Для пласких матеріалів також безліч рішень, як для штучних на зразок бітумної черепиці так і для натуральних, як, наприклад сланець чи керамічна черепиця типу «Бобровий хвіст». Фальц – не питання, виконанні в міді, цинку та алюмінії доступні для замовлення та використання в поєднанні з металом вашого даху. Кажучи про можливість встановити мансардне вікно в дах будь-якої конструкції, я не обмежуюсь традиційними типами покрівлі. Очерет, гонт, або взагалі покрівля з натуральних насаджень також не стануть перешкодою.

Встановити мансардні вікна надійно, на довгі роки експлуатації

Мінімальний набір для встановлення вікна в покрівлю – мансардне вікно + водонепроникний комір, який забезпечує герметичне з’єднання між вікном і покрівельним матеріалом. В асортименті компаній є комплекти утеплення та гідроізоляції BDX 2000, та пароізоляції BBX 0000, фірмові відкоси, освітлення та ще купа різноманітних принад для забезпечення якісного монтажу. Варто зазначити, що саме використання фірмових комплектів забезпечує 100% відповідність розмірів.

А задля того, щоб казка стала повноцінною, раджу одразу підбирати комплект сонцезахисних аксесуарів. Оскільки на мансарді часто розміщуються спальні та дитячі кімнати, прибрати світло на тихий час, чи повністю затемнити приміщення на ніч часто є просто необхідним.

Інші цікаві матеріали

133908-01-XXL

Кухня в мансарді: на що варто звернути увагу

Кухня є однією з найважливіших кімнати у будинку. Це місце, де збирається уся родина під час вечері чи на каву з друзями. А тепер уявіть, що на кухні завжди світло, навіть у похмурий дощовий день? Денне світло ідеальне рішення для здорового будинку та для економії електроенергії.

Дізнатися більше

мансардні вікна

Де краще розмістити мансардні вікна

Мансардні вікна додають стилю, смаку та краси будь-якій кімнаті. Вони дозволяють природному світлу пронизувати внутрішній простір, максимально освітлюючи інтер’єр вашого будинку. Але їх переваги виходять далеко за межі естетики. Де ж краще встановити мансардні вікна.

Дізнатися більше