VELUX Blog UA

Автор Юрій Ткаченко, серп. 23, 2019

Тенденція до облаштування затишної мансарди замість горища набирає популярності у всьому світі. Що й не дивно – адже таке рішення принесе власникам будинку лише вигоди і не потягне за собою значних фінансових витрат.

Влаштувавши в будинку мансарду, можна значно збільшити його житлову площу – практично на цілий поверх. Це дозволить утворити в мансардному приміщенні декілька додаткових кімнат, придатних не просто для господарських потреб (для яких зазвичай використовують горище), а для повноцінного проживання. Тобто, якщо у господарів будинку є потреба у додатковій спальній, ванній, дитячій кімнаті – для цього чудово підійде мансардне приміщення.Власне мансардою прийнято називати придатну для проживання частину будинку, яка знаходиться одразу під похилим або ламаним дахом. Вперше мансардні приміщення почали облаштовувати іще декілька століть тому, але аж до середини ХХ століття вони вважалися житлом для малозабезпечених людей, адже були погано освітленими і холодними.

Мансардні вікна змінили ситуацію 

Ситуація змінилася 1942 року, коли данський інженер Віллум Канн Расмуссен винайшов перше мансардне вікно і дав йому ім’я VELUX, що в перекладі з латини можна трактувати як поєднання двох слів: «ve» (ventilo) - провітрювання, і «lux» – світло. Саме мансардні вікна дали змогу облагородити мансарду, зробивши її по-справжньому сонячною, затишною та теплою.

940x470_1GGL

Чому ж мансардні вікна відіграють настільки важливу роль при облаштуванні приміщення під дахом? Це пов’язано з потребою в натуральному освітленні: такі вікна монтуються безпосередньо в покрівлю і забезпечують на 30% більше денного світла, ніж традиційні вертикальні вікна.
Завдяки мансардним вікнам з’являється змога освітлити навіть найбільш віддалені ділянки приміщення, що значно розширює можливості для експериментів з інтер’єрами. Окрім того, мансардні вікна мають високу енергоефективність та герметичність, забезпечують чудову тепло- та звукоізоляцію.
Компанія VELUX, заснована В. К. Расмуссеном, і досі залишається флагманом галузі виробництва мансардних вікон, впроваджуючи інноваційні рішення у кожному новому продукті. Вікна VELUX витримують значні перепади температур, а також вітрові та снігові навантаження. А широкий асортимент вікон цього виробника дасть змогу розробити ексклюзивний інтер’єр мансарди на будь-який смак.

139378-01-XXL

Цікавий інтер’єр – одна із найсильніших сторін будь-якої мансарди. Напівскошені стіни, широкі можливості для використання денного світла, конструктивні елементи стелі та багато іншого – усе це дасть змогу не лише креативно облаштувати мансарду, але і зробити її найулюбленішим місцем вашого житла!

Готові до наступного кроку?

мансардні вікна

Де краще розмістити мансардні вікна

Мансардні вікна додають стилю, смаку та краси будь-якій кімнаті. Вони дозволяють природному світлу пронизувати внутрішній простір, максимально освітлюючи інтер’єр вашого будинку. Але їх переваги виходять далеко за межі естетики. Де ж краще встановити мансардні вікна.

Дізнатися більше

кухня в мансарді

Кухня в мансарді: на що варто звернути увагу

Мансарда необов'язково повинна бути запиленим та темним горищем, призначеним для зберігання непотрібних речей. Кухня - одна з вдалих ідей 

Дізнатися більше